Az előzőekhez hasonlóan ez az év is számtalan szép versenyeredményt, sikert hozott, amelyekről bővebben iskolaújságunkban lehet majd olvasni. Közülük itt most néhány teljesítményt említenék meg.

A helyi mesemondó verseny eredményei:

2. évfolyamon:

  1. helyezett: Szunyi Léna
  2. helyezett: Farkas Máté
  3. helyezett: Molnár Emma

3. évfolyam:

  1. helyezett: Perlaki Máté
  2. helyezett: Horváth Áron
  3. helyezett: Csollár Virág és Rácz-Szabó Kata

4. évfolyam:

  1. helyezett: Krizsán Luca
  2. helyezett: Tarjányi Tamara
  3. helyezett: Trója Barbara

Constantinum téli nyelvi vetélkedő – angol:

I. helyezett csapat: Dudás Tamás, Faragó Petra (8. a), Bíbok Andrea (8. b)

Constantinum téli nyelvi vetélkedő – német:

III. helyezett csapat: Kis Réka, Dorogi Sára, Tóth Mór (8. a)

Környezetvédelmi emlékverseny területi döntője – Szarvas:

III. helyezett csapat: Sinkó Emma, Juhász Dóra (7. a), Dudás Tamás (8. a)

Országos Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi döntő:

I. helyezett csapat: Dudás Tamás, Zsígó Zsombor (8. a), Szabó Árpád, Szabó Zsombor (8. b)

VI. helyezett csapat: Farkas Levente, Francia Villő, Ale Kornél, Kengyel Dominik (3. b)

Bolyai Matematika Csapatverseny területi döntő:

V. helyezett csapat: Vastag Zsombor, Zana Levente, Kósa László (6. a), Kocsis Tamás (6. b)

Hebe országos angol levelezőverseny („Autumn in the English Speaking Countries”):

I. helyezett csapat: Sinkó Emma, Vilmányi Hanna (7. a), Kovács Nikolett, Kiss-Fekete Lili (7. b)

Hebe országos 5 fordulós angol levelezőverseny („Play and win”):

III. helyezett csapat: Burghardt Csaba, Szalkay Erik (6. b)

Hebe országos történelmi levelezőverseny:

VI. helyezett csapat: Sinkó Emma, Juhász Dóra, Zoboki Botond, Vidéki Vencel (7. a)

Hebe országos Világjáró levelezőverseny:

IV. helyezett: Kovács Klaudia 6. b

Sporteredmények:

IV. korcsoportos fiú Futsal Diákolimpia – körzeti döntő

I. helyezett csapat: Móczár Zalán, Dudás Tamás, Karsai Tamás (8. a), Deák Zalán,

Földeáki Márton, Páli Patrik (8. b), Borbély Ármin (7. a), Farkas Máté (7. b)

II. korcsoportos lány egyéni Mezei Futó Diákolimpia – körzeti döntő

I. helyezett: Szunyi Léna (2.b)

III. helyezett: Vidéki Noémi (2.b)