Szeretném felsorolni azokat az alsós tanulókat, akik jutalomkönyvet, oklevelet kapnak kitartó munkájukért, tanulmányi teljesítményükért.

Osztályonként a tanulók nevei:

1.a

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Bátori Léna
  2. Földvári Csenge
  3. Kisgyőri Sára
  4. Nemcsok Benett
  5. Ruda Enikő
  6. Sándor Dominik
  7. Szalkay Dominik
  8. Tarjányi Zolna
  9. Tóth Dániel
  10. Varga Ruben
  11. Vincze Ákos

Oklevélben részesült:

  1. Csáki Réka
  2. Gubu Zsolt
  3. Megyesi Dávid
  4. Szabó Ferenc
  5. Varga Milán

1.b

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Cseri Noel
  2. Fazekas Kristóf
  3. Fekete Csilla
  4. Gál Hunor Attila
  5. Karsai Fanni
  6. Karsai Zsófia
  7. Katona Áron
  8. Kónya Martin
  9. Kósa-Rátkai Janka Borbála
  10. Ladányi Lili
  11. Tóth Vencel

Oklevélben részesült:

  1. Csendes Zsófia
  2. Fodor Bence
  3. Gémes Dániel
  4. Kengyel Ádám

2.a

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Kis Adél
  2. Papp Zsombor István
  3. Ramocsa Zsófia
  4. Réczi Noémi
  5. Szarvas Emil Roni
  6. Tóth Barnabás Balázs
  7. Varga Zselyke

Oklevélben részesült:

  1. Farkas Márton Róbert
  2. Gál Cintia
  3. Kis Zétény Attila
  4. Miklós Lukács
  5. Seres-Kovács Henrik
  6. Tasi Levente

2.b

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Bakró Hanna
  2. Bitó-Galló Panna
  3. Csáki Anna
  4. Farkas Gréta
  5. Gondi Levente Ferenc
  6. Harangi Bálint
  7. Kiss Nándor
  8. Leiz Kolos
  9. Molnár Emma
  10. Szabó Félix
  11. Szunyi Léna
  12. Vidéki Noémi

Oklevélben részesült:

  1. Bánfi Sára
  2. Lantos Zsombor

3.a

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Csollár Virág
  2. Fődi Anna
  3. Földeáki Miklós
  4. Keresztesi Szonja
  5. Kovács Bence
  6. Németh Hanna
  7. Pengő Sándor
  8. Perlaki Máté Pál
  9. Rácz-Szabó Kata
  10. Takács Noémi
  11. Tomor Bence

3.b

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Ale Kornél
  2. Fazekas Levente
  3. Fodor Emma
  4. Forgó Tibor Vilmos
  5. Francia Villő
  6. Horváth Áron
  7. Kele Ármin Szilveszter
  8. Kocsis Gergő
  9. Makra Máté
  10. Talló Zétény

Oklevélben részesült:

  1. Kengyel Dominik
  2. Némedi Benedek
  3. Samu Lotár Attila
  4. Téglás Péter

4.a

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Bene Laura
  2. Móczár Patrik
  3. Rabi Áron
  4. Tarjányi Brigitta
  5. Trója Barbara

Oklevélben részesült:

  1. Dudás Marcell
  2. Fricska Levente Miklós
  3. Nagy Jázmin Gréta
  4. Rózsa Sára Viktória
  5. Tóth Viktória Mária

4.b

Jutalomkönyvben részesült:

  1. Bakró Jázmin
  2. Bálint Ákos Pál
  3. Cseri Lotti
  4. Harangi Zoé
  5. Krizsán Luca
  6. Sallai Anita Anna
  7. Szunyi Laura
  8. Tarjányi Bence
  9. Tarjányi Tamara

Oklevél részesült:

  1. Bodor Boglárka
  2. Gyulai Dávid
  3. Palásti Gergő Árpád
  4. Palotás Tibor

Köszönöm mindenki munkáját, szorgalmát, kitartását.