Tisztelt Iskolavezetés, Kedves Diáktársaink, Vendégek!

Nyolc év egy ember életében nem tűnik hosszú időnek, de a mi létünknek majdnem a felét teszi ki.

Ezen idő alatt rengeteg változáson mentünk át, hiszen óvodásokból tinédzserek lettünk, és haladunk a felnőtt kor felé.

Talán még nem is sejtjük, milyen események formálták személyiségünket ezen idő alatt.

Alsóban Lakihegyiné Bakró Mónika, Bán Anita, Gyenesné Mészáros Edit és Szunyiné Kis Anita néni alapozták meg tudásunkat, és kialakították azokat az erényeket, amelyek mentén tudtunk egymáshoz és a külvilághoz alkalmazkodni.

A dózsás értékrend felsőben is meghatározó volt, ami a tudáson kívül egymás elfogadását, megértést, alkalmazkodást jelentett számunkra.

Osztályfőnökünk, Czigányné Forgó Zsuzsanna gyakran mondogatta, mi jó gyerekek vagyunk.

Visszatekintve gyerekszemmel mi is így látjuk, hiszen jó osztályközösségünk van, ahol a megértés és szeretet alapjára építkeztünk.

Külön szándékozunk megköszönni az iskolavezetés áldozatos munkáját, hiszen az ő irányadó munkájuk alapozza meg iskolánk családias arculatát.

Kedves Katika Néni! Ezúton szeretnénk hálát mondani azért a munkáért, amivel öregbítette és elmélyítette iskolánk hírnevét nemcsak a városban, de országos szinten is. Kívánjuk, a nyugdíjas pihenés éveiben mindig örömmel gondoljon ránk és az együtt eltöltött időkre!

Fogadják szeretetünk jelképeként a virágokat!